TULEKUL

2018

Jaanuar

18.01 “Patterns of Light”, koreograaf Viesturs Meikšāns, Riia Rahvusraamatukogu, roll: tantsija (ESIETENDUS)
19.01 “Patterns of Light”, koreograaf Viesturs Meikšāns, Riia Rahvusraamatukogu, roll: tantsija
20.01 “Patterns of Light”, koreograaf Viesturs Meikšāns, Riia Rahvusraamatukogu, roll: tantsija
21.01 “Patterns of Light”, koreograaf Viesturs Meikšāns, Riia Rahvusraamatukogu, roll: tantsija

Veebruar
8.02  “Hidden Pärnu/Peidus Pärnu”, audiolavastuse esmaesitlus, roll: autor

Märts

9.03 “More than naked”, koreograaf Doris Uhlich, Basel / Šveits, roll: tantsija

Aprill

21.04 Coram Publico, koostöö koreograaf Stephanie Felberiga, Tallinna linnaruum, roll: autor, tantsija
22.04 Coram Publico, koostöö koreograaf Stephanie Felberiga, Tallinna linnaruum, roll: autor, tantsija

Juuni

9.06 MoodPerformanceTants “XX”, Tartu TBA, roll: lavastaja

2017

Märts 

17.03 “Liikumise lood”/ Installatsioon-lavastus linnaruumis, Vaba Lava (Tallinn), roll: lavastaja – ESIETENDUS
4.03 “Liikumise lood” / Installatsioon-lavastus linnaruumis, Pärnu linnaruum, roll: lavastaja

Aprill 

22.04 “Mood/Tants/Performance – Mana” , Eesti Rahva Muuseum (ERM), roll: lavastaja
29.04 “Habitat”, koreograaf Doris Uhlich, Donau festival, Krems am Donau, roll: tantsija – ESIETENDUS
30.04  “Habitat”, koreograaf Doris Uhlich, Donau festival, Krems am Donau, roll: tantsija

Mai 

22.05 “Distinguishing marks”, lavastajad: Chris Kondek, Christiane Kühl, Vaba Lava, roll: etendaja – ESIETENDUS
23.05 – 26.05 “Distinguishing marks”, lavastajad: Chris Kondek, Christiane Kühl, Vaba Lava, roll: näitleja
28.05 “Distinguishing marks”, lavastajad: Chris Kondek, Christiane Kühl, Eesti Rahva Muuseum (ERM) black-box, roll: näitleja

Juuni 

8.06 “More than naked/alastusest enam”, Vaba Lava, roll: tantsija
9.06 “More than naked/alastusest enam”, Vaba Lava, roll: tantsija

Juuli 

Tantsuresidentuur “Tantsud Sillamäega”, Sillamäe, roll: lavastaja

August 

10.08 “Seismic Session”, koreograaf: Doris Uhlich, ImPulsTanz – Vienna International Dance Festival – ESIETENDUS, roll: tantsija
13.08 “Seismic Session”, koreograaf: Doris Uhlich, ImPulsTanz – Vienna International Dance Festival, roll: tantsija

September 

2.09-10.09 Nomadic School Vol. 3 – Artist in residence, Homo Novus teatrifestival, Läti

Oktoober 

9.10-15-10 Interaktiivne installatsioon linnaruumis “TOGETHER FOREVER” – üleval Pärnu linnaruumis
16.10-26-10 Interaktiivne installatsioon linnaruumis “TOGETHER FOREVER” – üleval Tallinna linnaruumis

November 

26.11 Feministeerium x “TOGETHER FOREVER” – Üleval Tartu linnaruumis (algusega Kroonuaia silla juurest)
29.11 Lastelavastus “Appi-Appi, kass läks kappi”, Pärnu Keskraamatukogu – ESIETENDUS, roll: lavastaja
1.12 Lastelavastus “Appi-appi, kass läks kappi”, roll: lavastaja
4.12 Lastelavastus “Appi-appi, kass läks kappi”, roll: lavastaja
6.12 Lastelavastus “Appi-appi, kass läks kappi”, roll: lavastaja

Detsember 

16.12 Lastelavastus “Appi-appi, kass läks kappi”, Haapsalu, roll: lavastaja
6.12 “Soome vabariik – 100”, konsertlavastus, Pärnu Kontserdimaja, roll: lavastaja